Cena: |
18,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,51 |
zł netto |
Cena: |
22,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa punktowa wstropowa ALREN R DTL-B czarna regulowana 26757 KANLUX
Model pierścieni dekoracyjnych Kanlux ALREN R to ciekawy, niespotykany na rynku kształt opraw - oczka z zaokrąglonymi narożnikami. Możliwość regulacji o 60 stopni w dwóch płaszczyznach to ich niewątpliwa zaleta. Kanlux ALREN R oferowane są bez oprawki.
Parametry techniczne: Oprawa punktowa wstropowa ALREN R DTL-B czarna regulowana 26757 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 99 mm |
| Długość wbudowania | 80 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 12 - 240 V |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 99 mm |
| Szerokość wbudowania | 80 mm |
| Wysokość/głębokość | 25 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
26757 -
m/download/14766152/26757.pdf [176.04 kB]
CE_793 NESTA_ALREN R v2 PL -
m/download/13164939/ce-793-nesta-alren-r-v2-pl.pdf [742.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135