Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Projektor LED - 80003 DECOSPOT LED RD E14 BLI1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość [mm] | 77 mm |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 12 ° |
| Kolor | Czerwony |
| Moc źródła światła [W] | 1 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 25000 h |
| Średnica [mm] | 50 mm |
| Światłość [cd] | 50 kandela |
| Trzonek | E14 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135