Cena: |
189,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,21 |
zł netto |
Cena: |
232,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Stateczniki elektroniczne (SE) do świetlówek liniowych i jednotrzonkowych z funkcją ściemniania - QTI 1X36/220-240 DIM UNV1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 30.0 milimetr |
| Wysokość [mm] | 21 mm |
| Długość [mm] | 360 mm |
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) [W] | 36 W |
| Do lamp typu T26 | TAK |
| Do lamp typu TC-F | TAK |
| Do lamp typu TC-L | TAK |
| klasa energetyczna | - |
| Model | Elektroniczny |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | 1-10 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135