Cena: |
181,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
181,67 |
zł netto |
Cena: |
223,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
223,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LUKKA 47 LED 15st 230V 3,9W IP67 CW GRUNTOWE SLI008009CW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Barwa światła | Biały |
| Klasa ochronności | I |
| Maksymalne obciążenie | 500 kg |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Najazdowe | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 235 lm |
| Średnica zewnętrzna | 180 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6500 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135