Cena: |
127,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,75 |
zł netto |
Cena: |
157,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
157,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CABINET MODUŁ LINIOWY LED SMD 15W, 600mm WW SLI040003WW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd pracy | 625 - 625 mA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 565 mm |
| Do oświetlenia ogólnego | tak |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | tak |
| Do sygnalizacji kolejowej | tak |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | tak |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | tak |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Kolor | Biały |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 15 mm |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Typ połączenia | Połączenie wtykowe (wkładane) |
| Wymagany zewnętrzny sterownik | tak |
| Wysokość | 12.5 mm |
| Zakres napięcia pracy | 24 - 24 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135