Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OPRAWA SGS101 1XSON(-T) 50W IC/SN57 CLII MR
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP43 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| alternatywny numer produktu | 871155911859800 |
| Do montażu na szczycie słupa [mm] | 42 mm |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | II |
| klucz do symbolu nowy | 910925811612 |
| kod celny | 94054031 |
| kod eoc - długi | 871155911859800 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła [W] | 50 W |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| minimum zamowienie | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Oprawka | E27 |
| Regulowany układ optyczny | TAK |
| Rodzaj obwodu | Z kompensacją równoległą |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik konwencjonalny KVG / niskostratny statecznik indukcyjny VVG |
| Sposób montażu | Od góry/z boku |
| Zapłonnik/starter | Cyfrowy |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera zapłonnik | TAK |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Źródło światła | Lampa sodowa wysokoprężna |
Pliki do pobrania
56dc73f4-57b6-46f4-a852-a58c00a59b90 -
m/download/5700788/56dc73f4-57b6-46f4-a852-a58c00a59b90.pdf [409.53 kB]
8e50cc38-b1c1-4dd5-b588-a59300dcabc9 -
m/download/5700787/8e50cc38-b1c1-4dd5-b588-a59300dcabc9.pdf [59.64 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135