Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TCH128 1XTL5-28W/830 HF
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 23 mm |
| Wysokość [mm] | 45 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| alternatywny numer produktu | 871155914856499 |
| Długość [mm] | 1223 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | NIE |
| Do zasilania przelotowego | TAK |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051040 |
| kod eoc - długi | 871155914856499 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła | 28 W |
| Moc źródła światła [W] | 28 W |
| napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Nazwa | Oprawa świetlówkowa Pentura Mini TCH128 1xTL5-28W/830 HF Philips |
| Opis | TCH128 - 1 pc - TL5 - 28 W - 830 ciepłobiała - Elektroniczny wysokich częstotliwości Pent |
| Oprawka | G5 |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | TAK |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | NIE |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 (klasa 1B) |
| Z wyłącznikiem | NIE |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Świetlówka D=16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135