Cena: |
24,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,85 |
zł netto |
Cena: |
30,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
230 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX
Kanlux APUS to nowoczesny design połączony z atrakcyjnym efektem świecenia. To doskonały pomysł na podświetlenie schodów i korytarzy lub na zaakcentowanie wystroju pomieszczeń. Unikatowa konstrukcja oprawy zapewnia równomierną emisję światła. Wersja AC wyposażona jest w zasilacz 230V, który mieści się w puszcze, a wersja PIR w czujnik ruchu. Czujnik wykrywa ruch/włącza oświetlenie niezależnie od natężenia światła w otoczeniu.
PARAMETRY PRODUKTU: Do wbudowania ścienne: tak Kolor: biały Miejsce montażu: do wbudowania w ścianę Miejsce zastosowania: wewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,1m Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie Wymienne źródło światła: nie Długość [mm]: 75 Długość przewodu [m]: 0.18 Wymagana średnica puszki montażowej [Ømm]: 60 Wymiary otworu montażowego [mm]: 60 Zintegrowane źródło światła LED: tak Napięcie znamionowe [V]: 12 DC Moc maksymalna [W]: 0.8 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: III Rodzaj diody: LED SMD Strumień świetlny [lm]: 13 Barwa światła: ciepłobiała Trwałość [h]: 50000 Ilość cykli wł/wył: ≥20000 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25 Materiał obudowy: stal nierdzewna szlifowana, tworzywo sztuczne Rodzaj przyłącza: wolne końce przewodów W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED o klasach energetycznych: A++,A+,A Czas nagrzewania lampy [s]: ≤1 Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5 Stopień IP: 20 OGÓLNE PARAMETRY PRODUKTU: Skorelowana temperatura barwowa [K]: 3000 Wysokość [mm]: 75
Parametry techniczne: Oprawa schodowa LED APUS barwa ciepła 12V Biały 26840 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 0.8 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 75 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 16 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 13 lm |
| Szerokość | 23 mm |
| Średnica wbudowania | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
26840 -
m/download/14766179/26840.pdf [484.16 kB]
ID0621_CE v3 PL -
m/download/13164966/id0621-ce-v3-pl.pdf [718.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135