Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TCS260 1X35W/830 HFP A WH
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 158 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| alternatywny numer produktu | 872790061121200 |
| Barwa światła | Biały |
| Bezpośredni-/pośredni przełączany niezależnie | NIE |
| Bezpośredni-/pośredni regulowany niezależnie | NIE |
| Długość [mm] | 1541 mm |
| Do montażu natynkowego | TAK |
| Do montażu sufitowego | TAK |
| Do montażu wbudowanego | TAK |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | TAK |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 40-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 872790061121200 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | NIE |
| Kuloodporny | NIE |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Bez pokrywy |
| Materiał rastra | Inne |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc zestawu [W] | 35 wat |
| Moc źródła światła | 35 W |
| Moc źródła światła [W] | 35 W |
| napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Nazwa | Oprawa świetlówkowa EFix TCS260 1x35W/830 HFP A WH Philips |
| Odbłyśnik | Wysoki połysk |
| Odpowiednie do montażu ściennego | TAK |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | NIE |
| Opis | TCS260 - 1 pc - 35 W - 830 ciepłobiała - HF Performer - Asymetryczny odbłyśnik - Biały |
| Oprawka | G5 |
| Podział światła | Asymetryczny |
| Prąd znamionowy [mA] | 160 miliamper |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | TAK |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Regulowana temperatura barwowa | NIE |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj oprawy | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny [lm] | 3325 lumen |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Temperatura otoczenia [°C] | 10 stopień Ce |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 850 °C - 5 s |
| Wskaźnik oddawania barw | 80-89 (klasa 1B) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 67.09999999999 milimetr |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Z gniazdem wtykowym | NIE |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Z wyłącznikiem | NIE |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera układ sterujący | TAK |
| Zawiera zapłonnik | NIE |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | TAK |
| Źródło światła | Świetlówka D=16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co TCS260 1X35W/830 HFP A WH
Cena: |
4535brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12040brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135