Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Szyna 3C RCS750 3C L1000 BK (XTS4100-2) 910930013218 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 32 mm |
| Wysokość [mm] | 32.5 mm |
| alternatywny numer produktu | 871155979851600 |
| Długość [mm] | 1000 mm |
| Dopuszczalne obciążenie elektryczne na fazę [W] | 3700 W |
| EOC | 79851600 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871155979851600 |
| Kolor | Czarny |
| Kształt/Forma | Prostokątny |
| Liczba grup na fazę | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| minimum zamowienie | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 250 V |
| Podatność na zginanie | NIE |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą magistrali | TAK |
Pliki do pobrania
ILDA1_RCS750I_0001 -
m/download/21097956/ilda1-rcs750i-0001.webp [31.31 kB]
910930013218_EU.pl_PL.PROF -
m/download/21097955/910930013218-eu-pl-pl-prof.fp [362.22 kB]
IIII9_RCS750I_0001 -
m/download/21097957/iiii9-rcs750i-0001.pdf [4.03 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/21097958/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna 3C RCS750 3C L1000 BK (XTS4100-2) 910930013218 PHILIPS
Cena: |
14040brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135