Cena: |
58,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,27 |
zł netto |
Cena: |
71,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka specjalna R125 IR 375W E27 230-250V CL 1CT/10 923223543807 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 183 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| kod celny | 85394900 |
| Kolor | Brak |
| Kolor odbłyśnika | Srebro |
| Lampa neodymowa | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 375 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Reflektor PAR | Inne |
| Rodzaj odbłyśnika | Flood |
| Średnica [mm] | 125 mm |
| Trzonek | E27 |
| Zastosowanie specjalne | Podczerwień |
Pliki do pobrania
LRDD1_IRSG_E27_R125 -
m/download/23691182/lrdd1-irsg-e27-r125.webp [23.07 kB]
923223543807_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691181/923223543807-eu-pl-pl-prof.fp [365.02 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691184/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
SL-TFIL-IRDIR-001-general-lists-20-Jan-23 -
m/download/23691183/sl-tfil-irdir-001-general-lists-20-jan-23.pdf [191.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135