Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LAMPA PAR56 300W GX16D 230V FL 1CT/6
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 126.9 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 25 ° |
| klasa energetyczna | D |
| kod celny | 85392210 |
| Kolor | Brak |
| Kolor odbłyśnika | Srebro |
| Lampa neodymowa | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 300 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Reflektor PAR | 56 |
| Rodzaj odbłyśnika | Flood |
| Średnica [mm] | 179 mm |
| Światłość [cd] | 22000 cd |
| Trzonek | GX16d |
| Zastosowanie specjalne | Oświetlenie roślin |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135