Cena: |
381,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
381,50 |
zł netto |
Cena: |
469,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
469,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LAMPA SOX E36 LAMP.SLV/12
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 419 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A++ |
| klasa energetyczna | A++ |
| kod celny | 85393220 |
| Moc źródła światła [W] | 36 W |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 164 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 6100 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 18000 h |
| Średnica [mm] | 51 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 1800 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
c6397e6f-059d-46ec-b4d6-a58d0129f1c4 -
m/download/5351765/c6397e6f-059d-46ec-b4d6-a58d0129f1c4.pdf [2.52 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135