Cena: |
737,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
737,88 |
zł netto |
Cena: |
907,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
907,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 1000W E40 220V 4300K przeźroczysta HPI-T PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1089 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 543 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 372 mm |
| Filtr UV | nie |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 990 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 120 - 140 V |
| Pozycja pracy | P10 |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Strumień świetlny | 82100 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 12000 h |
| Średnica | 65 mm |
| Temperatura barwowa | 4300 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 40-59 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
lrdd1_hpi-thw_1000w -
m/download/23690117/lrdd1-hpi-thw-1000w.webp [2.49 kB]
928482600096_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690116/928482600096-eu-pl-pl-prof.fp [418.76 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690119/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-QMH-003 -
m/download/23690118/gl-hid-qmh-003.pdf [284.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135