Cena: |
420,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
420,17 |
zł netto |
Cena: |
516,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
516,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E40 1000W 2000K SON-T PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1056 kWh |
| Długość całkowita | 380 mm |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 960 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 130 lm/W |
| Strumień świetlny | 130000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 65 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son-t -
m/download/23690052/lrdd1-son-t.webp [2.09 kB]
928154509228_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690051/928154509228-eu-pl-pl-prof.fp [454.67 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690054/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-053 -
m/download/23690053/gl-hid-hps-053.pdf [272.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135