Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LAMPA MASTER SOX-E 18W BY22D SLV/12
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 205 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393220 |
| Moc źródła światła [W] | 18 W |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 100 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 1800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 18000 h |
| Średnica [mm] | 51 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 1800 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
186513cd-686d-48aa-b5ab-a58e006fd7cf -
m/download/5700887/186513cd-686d-48aa-b5ab-a58e006fd7cf.pdf [477.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135