Cena: |
1457,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 457,00 |
zł netto |
Cena: |
1792,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 792,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER MHN-SA 1800W 956 (P)SFC 230V 928078415130 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| czas dostawy | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 364 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 1800 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 110 V |
| Powlekane | NIE |
| Pozycja pracy | p15 |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 86 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 155000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 6100 h |
| Średnica [mm] | 41 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 5600 K |
| Trzonek | (P)SFC |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
lppr1_mhn-sa_0001 -
m/download/19944069/lppr1-mhn-sa-0001.webp [22.88 kB]
lrdd1_mhn-sa_(p)sfc -
m/download/19944071/lrdd1-mhn-sa-p-sfc.webp [2.09 kB]
928078415130_EU.pl_PL.PROF -
m/download/19944070/928078415130-eu-pl-pl-prof.fp [414.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135