Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LAMPA MASTERC CDM-TP 150W/830 PGX12-2 1CT/12
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 3 |
| Długość całkowita [mm] | 145 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 150 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 90 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 86 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 12800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 16000 h |
| Średnica [mm] | 31.5 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | PGX12-2 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | NIE |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
27b22ece-935b-4fe9-8881-a4a3009a84a6 -
m/download/21577865/27b22ece-935b-4fe9-8881-a4a3009a84a6.gif [52.74 kB]
b0a0088d-8ee8-4400-b67f-a4a3009a89a1 -
m/download/9802048/b0a0088d-8ee8-4400-b67f-a4a3009a89a1.gif [829.19 kB]
fp928087009230-pss-pl_pl -
m/download/9802047/fp928087009230-pss-pl-pl.pdf [2.51 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135