Cena: |
131,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,94 |
zł netto |
Cena: |
162,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Źródło światła MASTERC CDM-TC 70W/842 G8,5 1CT/12 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T14 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 74 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 842 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 81 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła | 73.2 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 83 - 93 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 79 lm/W |
| Strumień świetlny | 5900 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 12000 h |
| Średnica | 14 mm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Trzonek | G8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-TC_0004 -
m/download/23690225/lrdd1-cdm-tc-0004.webp [2.21 kB]
928094605131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690224/928094605131-eu-pl-pl-prof.fp [433.30 kB]
Label_473356_big_color -
m/download/23690226/label-473356-big-color.pdf [68.72 kB]
Fiche_473356_pl -
m/download/23690227/fiche-473356-pl.pdf [367.19 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690228/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135