Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTERC CDM-R111 70W 942 GX8.5 24D 1CT/6 928096905330 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 95 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | TAK |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 22 ° |
| klasa energetyczna | B |
| kod celny | 85393290 |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 70 W |
| Napięcie lampy [V] | 79 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 39 lm/W |
| Średnica [mm] | 111 mm |
| Światłość [cd] | 15000 cd |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | GX8,5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | NIE |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-R111_GX85 -
m/download/23690390/lrdd1-cdm-r111-gx85.webp [20.82 kB]
928096905330_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690389/928096905330-eu-pl-pl-prof.fp [542.99 kB]
Label_473360_big_color -
m/download/23690392/label-473360-big-color.pdf [69.51 kB]
Fiche_473360_pl -
m/download/23690393/fiche-473360-pl.pdf [382.74 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690394/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690391/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135