Cena: |
7,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,00 |
zł netto |
Cena: |
8,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka specjalna Deco 7.0W E14 230-240V T17 CL 1CT/10X10F 924151144441 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 54 mm |
| Do lodówek | NIE |
| Do piekarników | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | E |
| klasa energetyczna | E |
| kod celny | 85392290 |
| Kolor | Brak |
| Moc źródła światła | 7 W |
| Moc źródła światła [W] | 7 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| napięcie znamionowe | 230-240 V |
| Nazwa | Tubularna żarówka dekoracyjna Deco 7W E14 230-240V T17 CL 1CT/10X10F Philips |
| Opis | Tubularna lampa żarowa z pojedynczym lub dwuskrętnym żarnikiem Cechy - Do systemó |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Prąd znamionowy [mA] | 30 mA |
| Strumień świetlny [lm] | 21 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 1000 h |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 1000 h |
| Średnica [mm] | 17 mm |
| Trzonek | E14 |
| trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw | 100 |
| Wstrząsoodporna | NIE |
| Żarnik węglowy | NIE |
Pliki do pobrania
LRDD1_ITUBE_E14_T17 -
m/download/23691216/lrdd1-itube-e14-t17.webp [1.29 kB]
924151144441_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691215/924151144441-eu-pl-pl-prof.fp [336.04 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691218/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
130719018n_pim -
m/download/23691217/130719018n-pim.webp [163.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135