Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HALOGEN CAPS 20W G4 12V CL 4000H 1CT/10X10F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 33 mm |
| Do piekarników | NIE |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | C |
| kod celny | 85392198 |
| Ksenon | TAK |
| Moc źródła światła | 20 W |
| Moc źródła światła [W] | 20 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 12 V |
| napięcie znamionowe | 12 V |
| Nazwa | Niskonapięciowa kapsułka halogenowa Capsuleline 20W G4 12V CL 4000h 1CT/10X10F Philips |
| Opis | Niskonapięciowa (12V) kapsułka halogenowa Korzyści - Zastosowanie technologii nis |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Prąd znamionowy [mA] | 1667 mA |
| Strumień świetlny | 310 lm |
| Strumień świetlny [lm] | 310 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 4000 h |
| Średnica [mm] | 9 mm |
| Technika niskociśnieniowa | TAK |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | G4 |
| trzonek | G4 |
| Wskaźnik oddawania barw | 100 |
| Żarnik pionowy (osiowy) | TAK |
Pliki do pobrania
f6bc4a73-649b-4c8a-81b5-a4a300b7afe0_96 -
m/download/21464662/f6bc4a73-649b-4c8a-81b5-a4a300b7afe0-96.gif [43.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135