Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HALOGEN MASTERL 111 30W G53 12V 24D 1CT/6
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| ANSI | Inne |
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 67 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 24 ° |
| klasa energetyczna | B |
| kod celny | 85392198 |
| Kolor | Brak |
| Ksenon | TAK |
| Lampa neodymowa | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 30 W |
| Napięcie lampy [V] | 12 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Aluminium |
| Szybka ochronna | NIE |
| Średnica [mm] | 111 mm |
| Światłość [cd] | 3600 cd |
| Technika niskociśnieniowa | NIE |
| Technika podczerwieni (IRC) | TAK |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | G53 |
| Żarnik pionowy (osiowy) | TAK |
Pliki do pobrania
ecb5f946-2a33-4eb5-b56b-a4a300b9ce72_96 -
m/download/21576641/ecb5f946-2a33-4eb5-b56b-a4a300b9ce72-96.gif [167.66 kB]
397981e0-0768-4843-bda0-a58b00450cbd -
m/download/4841260/397981e0-0768-4843-bda0-a58b00450cbd.pdf [1.47 MB]
70ba3ba0-9567-465e-96ce-a5db0157986c -
m/download/4841259/70ba3ba0-9567-465e-96ce-a5db0157986c.pdf [1.25 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135