Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HALOGEN BRILLAL 35W GU5.3 12V MR16 36D 1CT/10X5F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| ANSI | BAB |
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 46 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła | 36° |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 36 ° |
| klasa energetyczna | B |
| kod celny | 85392198 |
| Kolor | Brak |
| Ksenon | TAK |
| Lampa neodymowa | NIE |
| Moc źródła światła | 35 W |
| Moc źródła światła [W] | 35 W |
| Napięcie lampy [V] | 12 V |
| napięcie znamionowe | 12 V |
| Nazwa | Niskonapięciowa lampa halogenowa Brilliantline Alu 35W GU5.3 12V MR16 36D 1CT/10X5F Philips |
| Opis | Niskonapięciowa (12V) reflektorowa lampa halogenowa z aluminiowym odbłyśnikiem Korzyści |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Rodzaj odbłyśnika | Szklany powlekany aluminium |
| Szybka ochronna | TAK |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica [mm] | 51 mm |
| Światłość | 1500 cd |
| Światłość [cd] | 1500 cd |
| Technika niskociśnieniowa | NIE |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | GU5,3 |
| trzonek | GU5,3 |
| Wskaźnik oddawania barw | 100 |
| Żarnik pionowy (osiowy) | TAK |
Pliki do pobrania
57b3d6c4-6171-42c8-8045-a58a0166e1d3 -
m/download/5701428/57b3d6c4-6171-42c8-8045-a58a0166e1d3.pdf [548.02 kB]
2d073954-cb61-4ee0-a958-a5db01029dfa -
m/download/5701427/2d073954-cb61-4ee0-a958-a5db01029dfa.pdf [817.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135