Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka specjalna BR125 IR 250W E27 230-250V Red 1CT/10 923212043801 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chłodna wiązka światła (ciepło odprowadzane do tyłu) | NIE |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 173 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| kod celny | 85394900 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor odbłyśnika | Srebro |
| Lampa neodymowa | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Reflektor PAR | Inne |
| Rodzaj odbłyśnika | Inne |
| Średnica [mm] | 125 mm |
| Światłość [cd] | 0 |
| Trzonek | E27 |
| Zastosowanie specjalne | Podczerwień |
Pliki do pobrania
LRDD1_IRSG_E27_BR125 -
m/download/23691172/lrdd1-irsg-e27-br125.webp [2.18 kB]
923212043801_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23691171/923212043801-eu-pl-pl-prof.fp [382.33 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23691174/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
SL-TFIL-IRDIR-001-general-lists-20-Jan-23 -
m/download/23691173/sl-tfil-irdir-001-general-lists-20-jan-23.pdf [191.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135