Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER SDW-T 100W 825 PG12-1 1SL/12 928154109227 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 145 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | B |
| klasa energetyczna | B |
| kod celny | 85393220 |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 100 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | NIE |
| Oświetlenie roślin | NIE |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 52 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 5000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 31.5 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2550 K |
| Trzonek | PG12-1 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
| Zamiennik lamp rtęciowych | NIE |
Pliki do pobrania
LRDD1_SDW-T -
m/download/20184595/lrdd1-sdw-t.webp [2.00 kB]
928154109227_EU.pl_PL.PROF -
m/download/20184594/928154109227-eu-pl-pl-prof.fp [466.70 kB]
Label_473397_big_color -
m/download/20184597/label-473397-big-color.pdf [68.87 kB]
af60647fa9714900a899adad0111241d -
m/download/20184598/af60647fa9714900a899adad0111241d.pdf [347.12 kB]
GL-HID-SDW-003 -
m/download/20184596/gl-hid-sdw-003.pdf [279.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135