Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BHD 2000 L76-A2 380/400/415V 50Hz HP-317 913700232103 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 117 mm |
| Wysokość [mm] | 102 mm |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 317 mm |
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) [W] | 1800 W |
| Do lamp typu HI | TAK |
| Do lamp typu HM | NIE |
| Do lamp typu HS | NIE |
| Do lamp typu LS | NIE |
| Do lamp typu T-R | NIE |
| Do lamp typu T-U | NIE |
| Do lamp typu T16 | NIE |
| Do lamp typu T16-R | NIE |
| Do lamp typu T26 | NIE |
| Do lamp typu T38 | NIE |
| Do lamp typu T7 | NIE |
| Do lamp typu TC-D | NIE |
| Do lamp typu TC-DD | NIE |
| Do lamp typu TC-DEL | NIE |
| Do lamp typu TC-F | NIE |
| Do lamp typu TC-L | NIE |
| Do lamp typu TC-QEL | NIE |
| Do lamp typu TC-S | NIE |
| Do lamp typu TC-SEL | NIE |
| Do lamp typu TC-T | NIE |
| Do lamp typu TC-TEL | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| Klasa ochronności | Brak |
| kod celny | 85041020 |
| Model | Konwencjonalny |
| Model Multiwatt | TAK |
| Napięcie znamionowe [V] | 380 V |
| Obudowa | Zamknięta |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Brak |
| Z odciążką | NIE |
Pliki do pobrania
GPPR1_BHD-HP_PHL -
m/download/19944405/gppr1-bhd-hp-phl.webp [18.34 kB]
GRDD1_BHD-HP -
m/download/19944407/grdd1-bhd-hp.webp [3.98 kB]
913700232103_EU.pl_PL.PROF -
m/download/19944406/913700232103-eu-pl-pl-prof.fp [500.77 kB]
GDWD1_BHD-HP -
m/download/19944408/gdwd1-bhd-hp.webp [2.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135