Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HID-PV C 150 /S CDM 220-240V 50/60Hz 913700614066 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 75 mm |
| Wysokość [mm] | 32 mm |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 135 mm |
| Do lamp o mocy (układ 1-lampowy) [W] | 150 W |
| Do lamp typu HI | TAK |
| Do lamp typu HM | NIE |
| Do lamp typu HS | NIE |
| Do lamp typu LS | NIE |
| Do lamp typu T-R | NIE |
| Do lamp typu T-U | NIE |
| Do lamp typu T16 | NIE |
| Do lamp typu T16-R | NIE |
| Do lamp typu T26 | NIE |
| Do lamp typu T38 | NIE |
| Do lamp typu T7 | NIE |
| Do lamp typu TC-D | NIE |
| Do lamp typu TC-DD | NIE |
| Do lamp typu TC-DEL | NIE |
| Do lamp typu TC-F | NIE |
| Do lamp typu TC-L | NIE |
| Do lamp typu TC-QEL | NIE |
| Do lamp typu TC-S | NIE |
| Do lamp typu TC-SEL | NIE |
| Do lamp typu TC-T | NIE |
| Do lamp typu TC-TEL | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| Klasa ochronności | Brak |
| kod celny | 85041080 |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | NIE |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Obudowa | Obudowa metalowa |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Brak |
| Z odciążką | NIE |
Pliki do pobrania
GRDD1_IPVG4U_0006 -
m/download/23690751/grdd1-ipvg4u-0006.webp [4.11 kB]
913700614066_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690750/913700614066-eu-pl-pl-prof.fp [407.67 kB]
GDWD1_IPVG4U_0003 -
m/download/23690752/gdwd1-ipvg4u-0003.webp [2.84 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690754/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
913700614066-HID-PV-C-150-S-CDM-220-240V-5060Hz-CE -
m/download/23690753/913700614066-hid-pv-c-150-s-cdm-220-240v-5060hz-ce.pdf [261.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135