Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: STATECZNIK CERTALINE 105W 230-240V
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 50 mm |
| Wysokość [mm] | 20 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 146 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| kod celny | 85041080 |
| Kolor | Biały |
| Liczba odgałęzień wyjściowych (liczba par) | 2 |
| Moc [W] | 35 W |
| Ochrona przeciążeniowa/termiczna | TAK |
| Ochrona przeciwzwarciowa | TAK |
| Rodzaj połączenia strony pierwotnej | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj połączenia strony wtórnej | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj sterowania | Wyłączenie fazy |
| Rodzaj transformatora | Transformator elektroniczny |
| Sposób montażu | Inne |
| Transformator bezpieczeństwa | TAK |
| Z zabezpieczeniem strony wtórnej | NIE |
| Zakres napięcia wejściowego [V] | 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego [V] | 11.5 V |
Pliki do pobrania
b64127a9-02b3-4cf8-bea9-a49d00b2508f_96 -
m/download/21512518/b64127a9-02b3-4cf8-bea9-a49d00b2508f-96.gif [74.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135