Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HF-P 2 22-42 PL-T/C/L/TL5C EII 220-240V 913700630866 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 67.0 mm |
| Wysokość [mm] | 30 mm |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 103 mm |
| Do lamp o mocy (układ 2-lampowy) [W] | 22 W |
| Do lamp typu HI | NIE |
| Do lamp typu HM | NIE |
| Do lamp typu HS | NIE |
| Do lamp typu LS | NIE |
| Do lamp typu T-R | NIE |
| Do lamp typu T-U | NIE |
| Do lamp typu T16 | NIE |
| Do lamp typu T16-R | TAK |
| Do lamp typu T26 | NIE |
| Do lamp typu T38 | NIE |
| Do lamp typu T7 | NIE |
| Do lamp typu TC-D | NIE |
| Do lamp typu TC-DD | NIE |
| Do lamp typu TC-DEL | TAK |
| Do lamp typu TC-F | NIE |
| Do lamp typu TC-L | TAK |
| Do lamp typu TC-QEL | NIE |
| Do lamp typu TC-S | NIE |
| Do lamp typu TC-SEL | NIE |
| Do lamp typu TC-T | NIE |
| Do lamp typu TC-TEL | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| klasa energetyczna | 0 |
| Klasa ochronności | Brak |
| kod celny | 85041080 |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | TAK |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Brak |
| Z odciążką | NIE |
Pliki do pobrania
GRDD1_PPLTCL5 -
m/download/23690852/grdd1-ppltcl5.webp [70.88 kB]
913700630866_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690851/913700630866-eu-pl-pl-prof.fp [623.37 kB]
GDWD1_PPLTCL5_2 -
m/download/23690853/gdwd1-ppltcl5-2.webp [4.47 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690855/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
913700630766-HF-P-1-22-42-PL-TCLTL5C-EII-220-240V-CE -
m/download/23690854/913700630766-hf-p-1-22-42-pl-tcltl5c-eii-220-240v-ce.pdf [261.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135