Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MASTER TL5 HO ECO 45W 830 G5
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 1 |
| Długość [mm] | 1463.2 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | NIE |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do stosowania w niskich temperaturach | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393110 |
| Kolor | Brak |
| Kształt bańki | Pręt |
| Lampa o pełnym widmie światła | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 45 W |
| Ochrona antyrozpryskowa | NIE |
| Pasek zapłonowy | NIE |
| Podwójne ściany | NIE |
| Praca bez zapłonnika | NIE |
| Promiennik UV black light | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 92 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 4100 lm |
| Szybki zapłon | TAK |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 30000 h |
| Średnica rury [mm] | 17 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | G5 |
| Wewnętrzny odbłyśnik | NIE |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie | Ogólne |
Pliki do pobrania
fp927991783031-pss-pl_pl -
m/9815288/fp927991783031PssPlPl.pdf [392.78 kB]
25fbb24d15ac4212b133a4a300df03f7 -
m/9815289/25fbb24d15ac4212b133a4a300df03f7.jpeg [26.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135