Cena: |
15,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,83 |
zł netto |
Cena: |
19,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PLUSLINE ES SMALL T11 120W R7S produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: PLUSLINE ES SMALL T11 120W R7S produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 120 kWh |
| Długość całkowita | 118 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 120 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 2220 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 11 mm |
| Temperatura barwowa | 2900 K |
| Trzonek | R7s |
Pliki do pobrania
635240beef914bde9b68a4a300b82893 -
m/download/21216756/635240beef914bde9b68a4a300b82893.webp [5.75 kB]
fp924587444210-pss-pl_pl -
m/download/9815454/fp924587444210-pss-pl-pl.pdf [326.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135