Cena: |
127,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,99 |
zł netto |
Cena: |
157,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
157,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa HQI E 250/D PRO powlekana 4008321677907 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 260 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 955 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość całkowita | 226 mm |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 250.0 W |
| Napięcie lampy | 105 - 105 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna | 72 lm/W |
| Strumień świetlny | 18000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 16000 h |
| Średnica | 90 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
asset_13032002.pdf [2022-11-14 11:17, 21.26 kB]
asset-13042713 -
m/download/23938257/asset-13042713.pdf [173.31 kB]
Fiche_546553_PL -
m/download/23938252/fiche-546553-pl.pdf [194.51 kB]
asset-13053090 -
m/download/23938253/asset-13053090.pdf [920.97 kB]
asset-13053238 -
m/download/23938254/asset-13053238.pdf [1.10 MB]
asset-300306 -
m/download/23938251/asset-300306.pdf [109.55 kB]
asset-13038999 -
m/download/23938259/asset-13038999.pdf [36.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135