Cena: |
33,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,24 |
zł netto |
Cena: |
40,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Łącznik do szynoprzewodu SPS 2 L lewy czarny L-L WOJ+05178 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.106 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Łącznik do szynoprzewodu SPS 2 L lewy czarny L-L WOJ+05178 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_WOJ05178 -
m/download/18659134/woj05178.pdf [907.85 kB]
WOJ05178_WOJ05178 -
m/download/18659135/woj05178-woj05178.pdf [908.35 kB]
SPS_2_CZNIK_L_LEWY_CZARNY_L-L_WOJ05178 -
m/download/18659136/sps-2-cznik-l-lewy-czarny-l-l-woj05178.pdf [908.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135