Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Projektor LED - 80011 DECOSPOT LED CC GU10 BLI1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| barwa światła | zmienna |
| Długość [mm] | 57 mm |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 12 ° |
| Kolor | Wielobarwny |
| Moc źródła światła [W] | 1.2 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 49.5 milimetr |
| Trzonek | GU10 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135