Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa metahalogenkowa - HRI-TS 2000W/D/S K12S FS1 RDIUM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 187 mm |
| Klasa energetyczna | A |
| moc [w] | 2000 |
| Moc źródła światła [W] | 2000 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 190 V |
| Strumień świetlny [lm] | 210000 lumen |
| Średnica [mm] | 41 mm |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135