Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Świetlówka kompaktowa Osram - DULUXSTAR REFLECTOR R50 7W
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 825 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita [mm] | 79 mm |
| Klasa energetyczna | A |
| Moc źródła światła [W] | 7 W |
| Napięcie lampy [V] | 220 V |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 10000 h |
| Średnica [mm] | 50 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2500 K |
| Trzonek | GU10 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135