Cena: |
36,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,24 |
zł netto |
Cena: |
44,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa sodowa - NAV-T 70W SUPER 4Y E27 FLH1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 79 kWh |
| Długość całkowita | 156 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 70 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
| Strumień świetlny | 6600 lm |
| Średnica | 39 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135