Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Świetlówka - L 36W 954 FLH1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 38 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 954 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 1213.6 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Pręt |
| Lampa o pełnym widmie światła | nie |
| Moc źródła światła | 36 W |
| Ochrona antyrozpryskowa | nie |
| Pasek zapłonowy | nie |
| Praca bez zapłonnika | nie |
| Skuteczność świetlna | 79 lm/W |
| Strumień świetlny | 2850 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica rury | 26 mm |
| Temperatura barwowa | 5400 K |
| Trzonek | G13 |
| Wewnętrzny odbłyśnik | nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Zastosowanie | Ogólne |
Pliki do pobrania
asset_13032239.pdf [2022-11-14 11:11, 21.27 kB]
asset-13038985 -
m/download/20276663/asset-13038985.pdf [40.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135