Cena: |
32,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,50 |
zł netto |
Cena: |
39,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Świetlówka liniowa - FQ 24W/880 HO SKYWHITE FLH1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 880 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość [mm] | 549 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | NIE |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do stosowania w niskich temperaturach | NIE |
| Klasa energetyczna | A |
| klasa energetyczna | A |
| Kolor | 0 |
| Kształt bańki | Pręt |
| Lampa o pełnym widmie światła | NIE |
| Moc źródła światła [W] | 24 W |
| Ochrona antyrozpryskowa | NIE |
| Pasek zapłonowy | NIE |
| Podwójne ściany | NIE |
| Praca bez zapłonnika | NIE |
| Promiennik UV black light | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 69 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 1750 |
| Szybki zapłon | NIE |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 18000 h |
| Średnica rury [mm] | 16 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 8000 kelwin |
| Trzonek | G5 |
| Wewnętrzny odbłyśnik | NIE |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie | Ogólne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135