Cena: |
257,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
257,50 |
zł netto |
Cena: |
316,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
316,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wysokoprężna lampa wyładowcza - HQL 1000W E40 RWL1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 355 |
| Klasa energetyczna | B |
| klasa energetyczna | B |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Moc źródła światła [W] | 1000 W |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 57 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 57000 lumen |
| Średnica [mm] | 165 |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 40-59 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135