Cena: |
254,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
254,11 |
zł netto |
Cena: |
312,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
312,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E40 1000W 2000K NAV-T VIALOX 4050300251417 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T21 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1003 kWh |
| Długość całkowita | 352 mm |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 1000 W |
| Model | Przezroczysty |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 130 lm/W |
| Strumień świetlny | 130000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 66 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
asset-13049727 -
m/download/23053094/asset-13049727.pdf [141.76 kB]
asset-13042713 -
m/download/23053093/asset-13042713.pdf [173.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135