Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka samochodowa - 73081 LUMINESTRA EL WT 13W FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 70 mm |
| Wysokość [mm] | 20 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość [mm] | 555.0 milimetr |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 13 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Oprawka | G5 |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | NIE |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Z wyłącznikiem | TAK |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135