Cena: |
1699,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 699,00 |
zł netto |
Cena: |
2089,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 089,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BY121P G3 LED205S/840 PSD WB GR produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: BY121P G3 LED205S/840 PSD WB GR produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Barwa światła | Biały |
| Bezpośredni-/pośredni regulowany niezależnie | tak |
| Długość | 452 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kuloodporny | tak |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał odbłyśnika | Bez odbłyśnika |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc źródła światła | 155.0 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy | 700 - 700 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | DALI |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Sposób montażu | Wiszący |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 20500 lm |
| Szerokość | 454 mm |
| Średnica | 452 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 650°C - 30 s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 107 mm |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | tak |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135