Cena: |
106,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,00 |
zł netto |
Cena: |
130,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: TCH129 1xTL5-35W HF produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: TCH129 1xTL5-35W HF produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 1505 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Do zasilania przelotowego | tak |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | nie |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | tak |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | nie |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc źródła światła | 35 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | G5 |
| Prąd znamionowy | 148 - 181 mA |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Szerokość | 22.5 mm |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 850 °C - 5 s |
| Wysokość | 45.3 mm |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | tak |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | Świetlówka D=16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135