Cena: |
39,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,80 |
zł netto |
Cena: |
48,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED CORSO LED V2 12-NW 900lm 12W 4000K barwa neutralna IP 44 biała 31220 KANLUX
DANE OGÓLNE: Kolor: biały Miejsce montażu: do nadbudowania na suficie Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5m Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie Wysokość [mm]: 65 Średnica [mm]: 278 Zawartość rtęci: nie Zintegrowane źródło światła LED: tak DANE TECHNICZNE: Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Moc maksymalna [W]: 12 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I Materiał klosza: PC Rodzaj diody: LED SMD Strumień świetlny oprawy [lm]: 900 Barwa światła: biała Skorelowana temperatura barwowa [K]: 4000 Jednolitość barwy w elipsach McAdama: ≤6 Wskaźnik oddawania barw: 80 Trwałość [h]: 25000 Ilość cykli wł/wył: ≥20000 Kąt świecenia [°]: 120 Skuteczność świetlna lampy [lm/W]: 75 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -20÷35 Materiał obudowy: metal Rodzaj przyłącza: kostka śrubowa Czas nagrzewania lampy [s]: <1 Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5 Stopień IP: 44 DANE LOGISTYCZNE: Jednostka miary: sztuka Jak pakowane: 10 Ilość sztuk w opakowaniu pośrednim: 1 Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 10 Masa jednostkowa netto [g]: 330 Gramatura [g]: 564 Długość opakowania jednostkowego [cm]: 30 Szerokość opakowania jednostkowego [cm]: 7 Wysokość opakowania jednostkowego [cm]: 30 Waga kartonu [kg]: 5.64 Szerokość kartonu [cm]: 38 Wysokość kartonu [cm]: 32.5 Długość kartonu [cm]: 61.5 Objętość kartonu [m³]: 0.075953
Parametry techniczne: Plafoniera LED CORSO LED V2 12-NW 900lm 12W 4000K barwa neutralna IP 44 biała 31220 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 12 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 75 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 900 lm |
| Średnica zewnętrzna | 278 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 65 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
31220 -
m/download/14766771/31220.pdf [262.66 kB]
CE_024 CORSO LED V2 -SE v1_PL -
m/download/13165503/ce-024-corso-led-v2-se-v1-pl.pdf [819.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135