Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa metahalogenkowa - HQI E 400/N CLEAR
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita [mm] | 290 mm |
| Filtr UV | TAK |
| klasa energetyczna | A+ |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 400 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 125 wolt |
| Pozycja pracy | h45 |
| Strumień świetlny [lm] | 42000 lumen |
| Średnica [mm] | 120 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135