Cena: |
32,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,30 |
zł netto |
Cena: |
39,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dekoracja świecznik biały 5 LED 35,5 cm, 2x AA ciepła biel, IP20, timer EMOS
Świąteczny świecznik LED
Świąteczny świecznik LED ze swoim subtelnym światłem dopracuje przytulną atmosferę w Twoim domu, niezależnie od tego, czy umieścisz go na świątecznym stole, parapecie czy półce. Jego ciepły jasny kolor w połączeniu z eleganckim designem czynią z niego niezwykłą dekorację nie tylko na świąteczne wieczory. I co ważne - zdecydowanie nie musisz się martwić o niechciane pożary! Źródło światła zamiast tradycyjnych świec wykorzystuje energooszczędne diody LED, zasilane bateriami A AA.
Pokochasz również funkcję timera, która po aktywacji sprawia, że świecznik powtarzalnie świeci przez 6 godzin, a następnie wyłącza się na 18 godzin.
Podaruj sobie bajkowe Święta!
Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomogą Ci stworzyć świąteczne dekoracje EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Podejmując decyzję o zakupie warto zastanowić się, czy planujemy umieścić je wewnątrz czy na zewnątrz. Dekoracje zewnętrzne mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz, a duża część z nich może być stosowana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.
| produkt | świecznik |
|---|---|
| barwa światła | ciepła biel |
| wymiary | 24 × 35,5 cm |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| timer | tak |
|---|---|
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | baterie (2× AA) |
| źródło światła | LED |
| ilość LED | 5 |
| długość przewodu | nie dotyczy |
| kolor przewodów | nie dotyczy |
| moc | 0,3 W |
| napięcie wejściowe | nie dotyczy |
| napięcie wyjściowe | 3 V DC |
| stopień ochrony | IP20 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | drewniany |
Pliki do pobrania
1550000105_21_dcaw13.pdf [2022-12-05 11:26, 366.05 kB]
1550000105_31_dcaw13_00_01.pdf [2022-12-05 11:26, 168.28 kB]
2525036 -
m/download/20199240/2525036.webp [5.58 kB]
2525037 -
m/download/20199241/2525037.webp [5.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EMOS PL Sp. z o.o. ul. Gałczyńskiego 6 43-300 Bielsko-Biała info@emos.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dekoracja świecznik biały 5 LED 35,5 cm, 2x AA ciepła biel, IP20, timer EMOS
Cena: |
471brutto |
|
71 SZT |
24h |
Cena: |
8258brutto |
|
3 szt |
24h |
Cena: |
3124brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
3921brutto |
|
8 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135