Cena: |
880,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
880,57 |
zł netto |
Cena: |
1083,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 083,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Taśma LED Pasek COB 55W 6500K Zimna IRC90 Performance 5m 4058075597556 LEDVANCE
Taśma LED COB Pasek 55W 5000lm 6500K Zimna IRC90 Ledvance Performance 5m 4058075597556
Parametry techniczne: Taśma LED Pasek COB 55W 6500K Zimna IRC90 Performance 5m 4058075597556 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Maksymalna moc zestawu | 38 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 10 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 5000.00 mm |
| Długość całkowita | 5 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 62.5 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 140 ° |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła na metr | 384 |
| Moc lampy na metr | 11 W |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Skuteczność świetlna oprawy | 98 lm/W |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Strumień świetlny na metr | 1060 lm |
| Szerokość | 8 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wysokość/głębokość | 1.7 mm |
| Z końcówką | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Z zestawem połączeniowym | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
asset-13064763 -
m/download/23054569/asset-13064763.pdf [185.09 kB]
asset-13084955 -
m/download/23054567/asset-13084955.pdf [3.07 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Taśma LED Pasek COB 55W 6500K Zimna IRC90 Performance 5m 4058075597556 LEDVANCE
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135