Cena: |
702,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
702,79 |
zł netto |
Cena: |
864,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
864,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALIECO BT RTC CONTROL 25X1 SYSTEM STEROWANIA LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 21 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Urządzenie sterujące |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj sterowania | DALI |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-13161114 -
m/download/23055069/asset-13161114.pdf [912.99 kB]
asset-13161020 -
m/download/23055067/asset-13161020.pdf [1,007.06 kB]
asset-13161901 -
m/download/23055068/asset-13161901.pdf [3.30 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135